Naised ilma meesteta pole midagi. Mehed ilma naisteta pole sedagi.


Tell me, whats the definition of love?


Hey.
Ma seekord ei kirjuta siia enda nö tavalist(mõttetut) blogi, et mida ma tegin ja kus ma käisin. Tahaksin kirjutada midagi paremat, oma mõtteid jms. Üritan siis sellega alustada.
Tegelikult on asi nii, et ma olen viimasel ajal muutunud. Ma ei oska seletada, milles on asi, kuid siiski. Ma pole enam selline nagu olin varem- hall hiireke rahvamassis. Olen hakanud ütlema välja rohkem oma arvamust asjadest ja seda, mida ma mõtlen, olenemata asjaolust, et see ei pruugi paljudele meeldida. Võibolla on see sellest, et ma avastan end. Mul on olemas mingi ettekujutus endast, kes ma tahan olla ja mida ma tahan teha. Võin isegi öelda, et üsna selge ettekujutus. See, mida ma praegu teen, teen ma ainult enda jaoks. Näitena võiksin tuua selle, et ma tahan koolis õppida nii hästi, kui hästi ma selleks võimeline olen. Ja tegelikult käib üsna närvidele see, kui mulle vahel öeldakse, et ma tegelekski ainult õppimisega vms. Ma ei tegele ainult sellega, vaid ka paljude muude asjadega. Ja kui teglekski, siis ainult enda pärast. Ma ei õpi teile, et teil läheks kunagi elu ülesmäge ja hästi. Minust algab maailm!
Ma tunnen, et ma olen valmis asju proovima. Ma tahan näha, tunda, kogeda, rännata. Tahan elada! Kuid siin pärapõrgus pole see kõik nii hästi võimalik. Ma tahaks siit lahkuda ja terve maailma läbi käia. Saada aimu asjadest, mis ümberringi toimub ja sellest kõigest osa saada. Näha erinevaid kultuure, inimesi, linnu, külasid. Kõike! Maailm on ometi ju imeline paik ning on olemas asju ja kohti, millest meil, eestlastel, aimugi pole. See on avastamist väärt.
Nüüd sai siia küll kõik mõtted, mis mu peas keerlevad kirja. Või vähemalt osa neist. Sai küll kirja nagu puder ja kapsad, kuid pole hullu. Küll asi paraneb!

Üks asi veel: Nii kaua, kuni ma endasse usun, on kõik hästi.

Ma tahan suve!

Kommentaare ei ole: