I stay here all the time. Watching telly, drinking wine. Who'd have known? When you flash up on my phone, I no longer feel alone.

Mõnikord on inimeste mõttemaailmast osasaamine enneolematu kogemus, mida ei oska sõnadesse pannagi ega hinnata. Nii inspireeriv on kuulata inimest rääkimas asjadest nii erinevate aspektide ja vaatenurkade najal, kui ise oleks võib-olla ehk ainult enese vaatenurgast asja osanud lahti seletada. Ja sellised vestlused aitavad vaadata sügavamale ense sisse ja paneb mõtlema selle üle, mis tegelikkuses loeb ning tähtis on. Ja sedamoodi jäävad vähemtähtsad asjad tahaplaanile. Asjade mõistmise võti peitub detailides ning oskuses neid mõista ja õigel ajal lugeda.

Ma tunnen iga oma ihuliikmega, kuidas mind selle poole tõmbab. Just nagu magnet. Ja ma ei lase pähe isegi mõtet, et ma sellele vastu hakkaksin. See on midagi liialt head, et kiiskav punane tuli süüdata ning kindlameelselt ei öelda.
Ehk minu tänane leid.

Kurk on valus ning tunnen, kuidas haigus vargsi ligi hiilib. Peaksin nüüd vist aktimiliseeruma.


Look inside your tiny mind. Then look a bit harder cause we're so uninspired, so sick and tired of all the hatred you harbor. Do you really enjoy living a life that's so hateful? 'Cause there's a hole where your soul should be. You're losing control a bit and it's really distasteful.

Muusika: Lily Allen - 22

Kommentaare ei ole: