I caught myself.

How can I decide what’s right, when you’re clouding up my mind? I’m screaming, I love you so, on my own. My thoughts you can’t decode.

Imelikud emotsioonid valdavad. Tahaks nii palju öelda, kuid samas nagu poleks ühtegi sõna lausuda.
Te ei suudaks seda iial ette kujutada, kuidas ma tahaksin teiega enda mõtteid ja mälestusi jagada. Rääkida välja kõik, mis hingel vaevab. Ma nii tahaksin kõik selle enda seest välja lasta ning olla kordki avameelne. Kuid ma kardan. Ma kardan seda kõike tehes haiget saada. Olen liiga palju kõrvetada saanud ning olen õppinud asju varjama, enda huvides. Ma olen harjunud oma mõtteid enamus ajast vaid endaga jagama. Ning see meeldib mulle, aga vahel koguneb neid mõtteid minu sisse liialt palju ja sellistel hetkedel tunnen end kuidagi...üksi. Kuigi teoorias ma seda ju ei ole. Mul on mu sõbrad. Need tõelised sõbrad, kes tõesti kuulaksid, aga miski minu sees keelab mul kõike rääkimast.
Mõnikord lausa tekib tahtmine kõik endast välja kiskuda ja lauale lüüa. Aga jällegi astub mängu hirm. Miks kurat peavad inimesed kõiges hirmu tundma? Argpüksikari. Vähemalt mina kuulun selle karja hulka.

Viimastel päevadel olen sulle liialtki palju mõelnud. Kus sa oled? Kuidas sul läheb? Kui ma vaid teaks... Mitmeid kuid ei ole sinust sõnakestki kuulnud ja see teeb kurvaks.

Kuidas saab selline asi minu tunnetele mõjuda. See justkui puudutaks igat minu rakku ning kisub kaasa. See justkui tekitaks sõltuvust, kuid samas on seda nii lihtne endast eemale ajada. Kuid ma ei taha. See tunne, mis sellega kaasneb on liialt hea. Ma ei taha teadagi, mida te "selle asja" all mõtlete. Te ei arvaks seda iial ära, i guess.

Oh jaa, mulle meeldib pimesikku mängida.

Ja täna tundsin kahetsust, et ma ei oska klaverit mängida. Nii soovin, et suudaksin ühe loo mängimise selgeks õppida.

Ja Mikaga ei ole kõik korras. Liiga palju naermist ei ole hea. Inglise keele tund oli siiski ekstreemselt naljakas.Damn, ma armastan teda. Mitte lihtsalt perfektne, midagi enamat. A m a z i n g.

8 kommentaari:

Mansu ütles ...

Aga mina olen alati valmis kuulama ning jätma alatiseks ainult enda teada. Mind ei tasu karta.. :)

Anne-Maria ütles ...

Khih. Aitäh, Mansukullake.

Mihkel. ütles ...

ongino,ja mäletad,ursulli tunnis olid meil murenurgakesed:D
Mis inglise keele tunnis vig aoli,ma olin vait jälle as usual ju:')

Anne-Maria ütles ...

Kuid ursulli tundidest ei ole nüüdseks enam miskit järele jäänud.

Mihkel. ütles ...

järgmine tund käitun nagu meid õpetaks Ursull,check it out!:D

Anne-Maria ütles ...

Jään ootama.

pisike. ütles ...

mina olen ka sul alati olemas ju, tobukene. a tead, ma igatsen sind ju.

Anne-Maria ütles ...

Mina igatsen sind ka.